Čus syncro BUS

Tyto stránky jsou věnované povedenému dodávkovému vozu německé výroby se zvýšenou průchodností - poslednímu ve vývojové řadě s motorem vzadu T3 - Volkswagen Transporter SYNCRO 4WD v provedení 16".

Jsou také věnované historii,  akcím, kempování, praktickým zkušenostem, návodům, opravám, bezpečnosti  a cestování. Podíváme se společně také na "tuning" a úpravy těchto aut vč. doplňků. V současné době se stránky naplňují a několik let se asi naplňovat budou. Omlouvám se za dočasné omezení některých rubrik.

Upozornění: I přes veškerou péči mohou tyto stránky obsahovat nepřesné informace nebo omyly. Za škody způsobené postupem podle poskytnutých informací autor nenese žádnou odpovědnost.

Nápis, logo jakož i označení Transporter jsou majetkem společnosti Volkswagen A.G.

Kdo ještě BUSa nevlastní, rozhodně si ho pořiďte! Budete překvapeni, co s ním zažijete. Uvidíte!!!

____________________________________________________________________

Kalendář akcí

Žádné záznamy

21.08.2020 13:26
Všechny články

Novinky

Nenechte si ujít syncro sraz!

06.10.2009 00:26
Vypadá to, že bude letos poslední syncro sraz! Pokus se chcete podívat nebo si zajezdit, určite se podívejte do rubriky Kalendář VW akcí.
Všechny články
Obsah těchto stránek nevyjadřuje stanoviska společnosti Volkswagen A.G. a nemají s touto společností nic společného. Slova  VW, Syncro, Volkswagen a Transporter jsou pouze použity k indentifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Tyto stránky jsou nekomerční, určené pouze k výměně informací pro fanoušky a majitele vozů VW Bus/Transporter. Sdělení a texty pouze ukazují názory a informace individuálních osob, kteří nemají odpovědnost za další použití těchto informací. 
Nápis Volkswagen, logo VW, jakož i označení Transporter  jsou majetkem zmíněné společnosti

Plánujete cestu? Podívejte se jak má být v nejbližších dnech:

Anketa

Přijde Vám SYNCRO zajímavé auto

Celkový počet hlasů: 413