Čus syncro BUS

Tyto stránky jsou věnované povedenému dodávkovému vozu německé výroby se zvýšenou průchodností - poslednímu ve vývojové řadě s motorem vzadu T3 - Volkswagen Transporter SYNCRO 4WD v provedení 16".

Jsou také věnované historii,  akcím, kempování, praktickým zkušenostem, návodům, opravám, bezpečnosti  a cestování. Podíváme se společně také na "tuning" a úpravy těchto aut vč. doplňků. V současné době se stránky naplňují a několik let se asi naplňovat budou. Omlouvám se za dočasné omezení některých rubrik.

Upozornění: I přes veškerou péči mohou tyto stránky obsahovat nepřesné informace nebo omyly. Za škody způsobené postupem podle poskytnutých informací autor nenese žádnou odpovědnost.

Nápis, logo jakož i označení Transporter jsou majetkem společnosti Volkswagen A.G.

Kdo ještě BUSa nevlastní, rozhodně si ho pořiďte! Budete překvapeni, co s ním zažijete. Uvidíte!!!

____________________________________________________________________

Kalendář akcí

Žádné záznamy - musíme si počkat

16.12.2014 22:41
Všechny články

Novinky

Nic nového :(

22.04.2017 16:51
Všechny články
Obsah těchto stránek nevyjadřuje stanoviska společnosti Volkswagen A.G. a nemají s touto společností nic společného. Slova  VW, Syncro, Volkswagen a Transporter jsou pouze použity k indentifikaci stránek a produktů, a neznamenají příbuzenství nebo souvislost s výrobcem, nebo prodejci této značky. Tyto stránky jsou nekomerční, určené pouze k výměně informací pro fanoušky a majitele vozů VW Bus/Transporter. Sdělení a texty pouze ukazují názory a informace individuálních osob, kteří nemají odpovědnost za další použití těchto informací. 
Nápis Volkswagen, logo VW, jakož i označení Transporter  jsou majetkem zmíněné společnosti

Plánujete cestu? Podívejte se jak má být v nejbližších dnech:

Anketa

Přijde Vám SYNCRO zajímavé auto

Celkový počet hlasů: 2909