VW Diskuse

Datum 20.01.2011

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: VW Carat

Odpovědět

Volej Mirka Bergera 603315526

Datum 30.05.2010

Vložil vitek

Titulek dotaz

Odpovědět

zdravim mam dotaz nevi někdo kolik se plati eko dan na vw t3 1.6d r.v 1987

Datum 08.06.2010

Vložil kubajz

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Záleží co máš za normu v TP písni mi to sem a obratem ti to odpovím.

Datum 18.05.2010

Vložil kubajz

Titulek motor 2.6 i

Odpovědět

čau v katalogu jsem viděl jak se v africe vyrábí T3jka až skoro dotěd , ale spíž jak tam dostaly R5tku 2.6 benzína???? Já bych tam tyk chtěl mít osobně R5tku z A6tky, ale jak to tam dostat nevíte o tom něco???

Datum 16.04.2010

Vložil Kokodryl

Titulek Motor

Odpovědět

Ahoj nevite nekdo kde se da sehnat motor do T3 1.9karburator?Kdyby nahodou nekdo vedel tak tady je emajl JakschV@seznam.cz
Diky

Datum 18.03.2010

Vložil Žanek

Titulek syncro

Odpovědět

Dobrý den , potřeboval bych vědět jaká je spotřeba u 1,6 TD syncra když jsou tam jen čtyři rychlosti + je tam redukovaná jednička a kolik to tak jede
dik

Datum 29.03.2010

Vložil bajza

Titulek Re: syncro

Odpovědět

To přece neni duležitý... Kurňa. žere hodně (9-15), jede málo (tak do kila)

Datum 15.11.2009

Vložil lugaru11

Titulek zadni dyferak

Odpovědět

ahoj vsem. potrebuji sehnat uzaverku zadniho diferencialu, z nejake bouracky syncra nebo tak,, mam T3 1.6D 2WD, potrebuji met uzaviratelnej zadek mate nekdo kontakt na nekoho? nebo primo o nejake viite? za odpovedi diik lugaru11@seznam.cz

Datum 25.10.2009

Vložil Honza

Titulek dotaz

Odpovědět

potřeboval bych odkaz nebo kontakt na firmu která dělá offroad nárazníky ,nášlapi.......... atd na T3 ........díky

Datum 04.11.2009

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: dotaz

Odpovědět

Tož pátrej na netu. Je jich tam dost.

Datum 23.10.2009

Vložil Honza

Titulek motor subaru do T3

Odpovědět

Ahoj. Potreboval bych poradit s prihlasenim meho auta. Zil jsem 4 roky v USA a mam T3 synco s motorem 2,5 subaru. V USA bezna prestavba a s prihlasenim nebyl problem. Nevite nekdo jak by to bylo s prihlesenim v CR? Diky, Honza

Datum 04.11.2009

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: motor subaru do T3

Odpovědět

Úřední šiml nezná mezí. je třeba se informovat na příslušném Pověřeném úřadě. Zákony v ČR se vyvíjí rychleji než vzdělání některých úředníků, které je navíc někdy ovlivněno protislužbou.... pokud je to zapsané v USA a vyplatí se auto přivést, asi by to mělo klapnout. I tak narazíš na někoho kdo bude tvrdit ANO a na druhého a ten řekne NE. Je to individuel a boj!

Datum 11.10.2009

Vložil Aleš Lacina

Titulek Nosič

Odpovědět

Zdravim,chtěl bych se zeptat,jestli je na T3 jen jeden tip nosiče kol na zadní dveře,nebo kterej je prostě dobrej a kde se dá sehnat?děkuju

Datum 11.10.2009

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: Nosič

Odpovědět

Ahoj, nejrozšířenější z dob 90 let jsou typy hliníkové a ocelové. Já osobně měl hlinkový a ten podle mého autu sluší víc, je lehčí (zadní vrata ale stejně nedržely) a měl užší lyžiny. Asi v té době nebyly horský kola příliž rozšířený. Jezdit se s tím ale dalo. Podle mého je v současnou dobu nejlepší demontovatelný nosič na kouli. Dá se odklonit a nezatěžuje vrata. Je to ale otázka vyšší ceny. Za autem se honí sajrajt ze silnice, takže to chce i plachtu.

Datum 21.01.2010

Vložil browzdal

Titulek Re: Nosič

Odpovědět

ahoj, já mám na T3 Thule BackPac 973 a naprostá paráda a spokojenost. Je to robustní a poměrně tuhý (až na plech ližiny - to je asi probém všude). Koupil jsem sadu adaptérů na T4 a pasuje. Jen jsem kvůli tomu měřil výšky zadních dveř T3 a T4. T3 je má asi o 15 cm nižší, ale to není problém - nosič se na tuto míru dá v pohodě zkrátit. Na kufru mám 800N písty, takže dveře drží s jedním kolem nahoře v pohodě otevřený. Můžu poslat foto.

Datum 11.10.2009

Vložil Denisda

Titulek Dotaz

Odpovědět

Ahoj, máme T3, krom upadlého výfuku byla do nedávna v pořádku. Minulý týden mi po delší cestě začla blbnout spojka (nebo převodovka). Podařilo se mi přeřadit až po několikátém sešlápnutí spojky. Nevíte někdo o co by mohlo jít? Nemáte někdo nějaký manuál? Ani netuším zda je spojka hydraulická nebo tak. Děkuji za jakkékoliv rady

Datum 11.10.2009

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

Ahoj, spojka je hydraulická. Může to být mnoho věcí. Buď to líp popiš a nebo se spíš stav u někoho v servisu. Na dálku to asi vyřešit nelze:(

Datum 15.10.2009

Vložil Míša

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

Ahoj, měli jsme stejný problém, v palubní desce je zásobník na brzdovou kapalinu, ta se musí dolít a pak by to mělo fungovat. Zkus to.

Datum 11.10.2009

Vložil Martin

Titulek Foto spodku https://haida.707.cz

Odpovědět

Nemate doma nekdo fotografie VW T3 synco ze spoda? Potreboval bych pro sve plany videt (alespon na fotkach), jak vypada Syncro ze spoda. Jde mi predevsim o nadrz, jestli by pasovala do 2WD, pro delsi dojezd. Dekuju.

Datum 11.10.2009

Vložil t3-bus.cz

Titulek Re: Foto spodku https://haida.707.cz

Odpovědět

Pošlu emailem.